[et_pb_section fb_built=”1″ specialty=”on” _builder_version=”3.29.3″][et_pb_column type=”3_4″ specialty_columns=”3″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_row_inner admin_label=”Extra titel” _builder_version=”4.4.0″ custom_padding=”||0px|||” z_index_tablet=”500″ border_style_top=”solid” border_style_right=”solid” border_style_bottom=”solid” border_style_left=”solid” border_width_top_tablet=”25″ border_width_right_tablet=”25″ border_width_bottom_tablet=”25″ border_width_left_tablet=”25″ box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”][et_pb_column_inner saved_specialty_column_type=”3_4″ _builder_version=”3.26.3″][et_pb_text admin_label=”Extra Titel” _builder_version=”4.4.0″ header_font=”||||||||” header_2_font=”Prompt|200|||||||” header_2_font_size=”60px” header_2_line_height=”1.2em” header_4_font=”Prompt|600||on|||||” header_4_font_size=”14px” header_4_letter_spacing=”2px” header_4_line_height=”1.2em” z_index=”1″ text_orientation=”center” max_width=”800px” module_alignment=”center” header_2_font_size_tablet=”40px” header_2_font_size_phone=”25px” header_2_font_size_last_edited=”on|phone” text_orientation_tablet=”left” text_orientation_phone=”” text_orientation_last_edited=”on|desktop” locked=”off”]

Update 20 maart 17.00 uur 

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][et_pb_row_inner column_structure=”1_2,1_2″ admin_label=”Content” _builder_version=”3.29.1″ custom_padding=”25px|||||”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”3_4″ _builder_version=”3.26.3″][et_pb_text quote_border_weight=”6px” quote_border_color=”#f6b7c5″ _builder_version=”4.4.0″ text_font=”||||||||” text_font_size=”16px” text_line_height=”1.8em” quote_font=”|800|||||||” quote_text_align=”left” quote_text_color=”#8dd2ec” quote_font_size=”27px” text_font_size_tablet=”” text_font_size_phone=”14px” text_font_size_last_edited=”on|desktop” locked=”off”]

Ontregeling

In de afgelopen dagen heeft Younger at heart uitvoering gegeven aan maatregelen die we invoerden op 16 maart 2020. We delen graag onze ervaringen. We merken enerzijds dat veel van onze leden zich staande weten te houden in deze onzekere tijd. Anderzijds zien we ook dat het wegvallen van de ambulante psychosociale begeleiding achter de voordeur kan leiden tot forse ontregeling van de dag, dagritme, gedachten, angsten en gesprek. We blijven elkaar dus zien en spreken.

 

[/et_pb_text][et_pb_image src=”https://www.youngeratheart.nl/wp-content/uploads/2020/03/Yahbreakert.jpg” _builder_version=”4.4.0″][/et_pb_image][et_pb_text quote_border_weight=”6px” quote_border_color=”#f6b7c5″ _builder_version=”4.4.0″ text_font=”||||||||” text_font_size=”16px” text_line_height=”1.8em” quote_font=”|800|||||||” quote_text_align=”left” quote_text_color=”#8dd2ec” quote_font_size=”27px” min_height=”102px” custom_margin=”||36px|||” custom_padding=”||8px|||” text_font_size_tablet=”” text_font_size_phone=”14px” text_font_size_last_edited=”on|desktop” locked=”off”]

MEEDOEN

Al vanaf het ontstaan van Younger at heart spannen de leden van Younger at heart zich in om op allerlei fronten

vanuit de overtuiging dat ‘meedoen en bij Younger at heart horen’ van enorme waarde is. Het blijkt dat onze overtuiging volkomen terecht is.

Wanneer je niet mee kunt doen, of geen contacten met de anderen hebt die structuur en betekenis geven aan de dag, dan kan dat zeer ontregelend zijn.

In de weken die voor ons liggen zullen we dan ook de telefonisch contacten met ál onze leden intensiveren en alle noodzakelijke bezoeken worden afgelegd onder de volgende voorwaarden:

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”3_4″ _builder_version=”3.26.3″][et_pb_text quote_border_weight=”6px” quote_border_color=”#f6b7c5″ _builder_version=”4.4.0″ text_font=”||||||||” text_font_size=”16px” text_line_height=”1.8em” quote_font=”|800|||||||” quote_text_align=”left” quote_text_color=”#8dd2ec” quote_font_size=”27px” text_font_size_tablet=”” text_font_size_phone=”14px” text_font_size_last_edited=”on|desktop” locked=”off”]

24 uur bereikbaar niet beschikbaar

Vooraf wordt telefonisch of via app navraag gedaan of een van beide partijen lichamelijke klachten heeft als verkoudheid, keelpijn en/ of koorts. Is dat het geval, dan wordt je niet thuis bezocht.

Bij geen klachten worden voorafgaand aan het bezoek de handen 20 seconden gewassen of gedesinfecteerd met handgel.

Tijdens ons samenzijn met de leden of leden onderling houden we 1,5 meter afstand.

Tijdens het bezoek zullen we geen koffie, dr Pepper, Redbull, Vanilla Coke, Shandy, Optimel of andere voedingsmiddelen consumeren en/ of aanraken.

Na afloop van het bezoek zal een ieder zijn handen 20 seconden wassen of desinfecteren met handgel.

Daarnaast is er de mogelijkheid om 24 uur per dag aan te schuiven aan de virtuele Younger at heart compound tafel.

Deze tafel is essentieel vanwege de groepsdynamica tijdens onze individuele begeleiding. Each one, Teach one. Log in en klop aan. Wellicht zit er iemand voor een praatje.

Log in via deze link https://whereby.com/youngeratheart

Op deze manier zijn wij in staat nabij te blijven bij al onze leden. Uiteraard blijft Younger at heart nauwlettend alle adviezen opvolgen van zowel RIVM als de lokale en landelijke overheid.

Daarnaast willen wij met klem benadrukken dat Fireballen op geen enkele wijze de mond of keel desinfecteren zoals iemand bij Younger at heart beweerde.

Dit is complete onzin.

Take care, samen zelfredzaam.

Younger at heart

 

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_code admin_label=”Insta” _builder_version=”3.29.2″][instagram-feed][/et_pb_code][et_pb_sidebar show_border=”off” _builder_version=”3.29.1″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_section]